Converter

AnyMP4 Blu-ray Ripper indir

Hemen İndir

AnyMP4 Blu-ray Ripper Blu-ray Dönüştürme Programı indir Blu-ray disk, yüksek tanımlı film, film menüleri, grafikler ve özel özellikleri depolamamıza izin veren geniş bir depolama alanına sahiptir. Bu nedenle, Blu-ray filmi her zamankinden daha popüler ve Blu-ray filminin sinemaya gitmek ve zaman kazanmak yerine evde kalmasını izlemeyi tercih ediyoruz. Blu-ray diski yerel sabit diske veya başka bir taşınabilir cihaza kaydetmek ve rahat görünmek için AnyMP4 Blu-ray Ripper basit bir çözüm sunar. Yazılım çok işlevli bir Blu-ray Dönüştürücüdür ve Blu-ray’ı MP4, AVI, WMV, MKV, FLV ve SWF gibi çeşitli video ve ses formatlarına dönüştürebilir ve Blu-ray’ı 4K / 1080p videolara kopyalayabilir. Blu-ray Ripper mükemmel ses ve görüntü kalitesi sunar.

Süper hızlı hızla Blu-ray’ı 2D / 3D videolara dönüştürün
Bu güçlü Blu-ray Ripper ile Blu-ray’ı (2D / 3D) 2D videoya ve hatta 3D videoya benzersiz hız ve kalitede kopyalayabilirsiniz. Yazılım beş 3D modu sunar: Anaglyph (Kırmızı / Mavi), Yan Yana (Tam / Yarım Resim), Üst / Alt (Tam / Yarım Resim).

Kullanımı kolay Blu-ray Ripleme ve sezgisel arayüz
Blu-ray’ı (2D / 3D) MP4, MKV, AVI, WMV, FLV, MOV, VOB, DivX, MPEG, MP3, FLAC, ALAC, M4A ve daha fazlası gibi video ve sese dönüştürme yeteneğine sahiptir. HD MP4, HD MKV, HD MOV gibi HD videolar. Aynı zamanda, süper yüksek dönüştürme hızı ve mükemmel çıktı kalitesi ile Blu-ray’ı 3D video formatlarına kopyalamanın yeni bir işlevine sahiptir.

Kopyalamadan önce videoyu düzenleyin ve video kalitesini artırın
Dönüştürmeden önce, Blu-ray Ripper seçilen video formatı için bazı parametrelerin ayarlanabilmesini sağlar. Video çözünürlüğü, video bit hızı, kare hızı, video kodlayıcı, ses kanalları, örnekleme hızı, ses kodlayıcı ve ses bit hızı gereksinimlerinize göre özelleştirilebilir. Ve siyah kenarları kaldırmak için video çerçevesini kırpmanıza yardımcı olur; video efektini Parlaklık, Doygunluk, Kontrast ve Ton gibi ayarlayın; videoya metin / resim filigranı ekleyin; filtreler, ses parçası ve altyazı eklemek; ve video konumunu döndürün. Ayrıca ses seviyesini ayarlamak düzenleme penceresinde mevcuttur. Blu-ray filminden bir veya daha fazla segmenti kırpabilirsiniz.

AnyMP4 Blu-ray Ripper indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı