CD / DVD

AnyMP4 Blu-ray Copy Platinum indir

Hemen İndir

AnyMP4 Blu-ray Copy Platinum Blu-ray ve ISO dosyası oluşturma programı indir AnyMP4 Blu-ray Kopyalama Blu-ray disk için basit ama profesyonel bir Blu-ray Yazma yazılımıdır. Bu yazılım, ileride kullanılmak üzere bilgisayarınızdaki Blu-ray filmi yapmak için ana Blu-ray Disklerinizi bir Blu-ray klasörü veya ISO görüntü dosyası olarak PC’ye veya sabit sürücüye kopyalamanıza yardımcı olabilir. Bu profesyonel Blu-ray Cloner ile Blu-ray’i ideal bir yazma hızında kopyalayabilir ve orijinal Blu-ray kalitesini koruyabilirsiniz.

Blu-ray klasörü ve ISO dosyasını Blu-ray disk kopyasına
En iyi ve en pratik Blu-ray Kopyalama yazılımı olarak, AnyMP4 Blu-ray Kopyalama sadece Blu-ray Diski PC veya sabit diske klonlamakla kalmaz, aynı zamanda PC’den veya PC’den yerel veya güvenli Blu-ray klasörü ve ISO dosyasını süper hızlı hızda Blu-ray Disk üzerindeki tüm içeriğe sahip 1: 1 oranında sabit sürücü. Bu şekilde, en sevdiğiniz Blu-ray filminizi iyi tutabilir ve tekrar keyfini çıkarabilir veya başka amaçlarla kullanabilirsiniz.

Blu-ray klonlama için dört farklı kopyalama modu
Bu çok işlevli AnyMP4 Blu-ray Kopyalama yazılımı, Blu-ray Disk ve filmi kopyalamak için size dört farklı kopyalama modu sunar. “Complete Disc” modunda, bu Blu-ray Cloner yazılımı Blu-ray Disc’i bilgisayarın yerel diskine tamamen kopyalayabilir. “Ana Film” modu, bu Blu-ray Kopyalama Programının Blu-ray filminin ana içeriğini Blu-ray klasörüne ve ISO görüntü dosyasına kopyalayabileceği anlamına gelir. Örneğin, Reklam, ön ve bitiş kredileri ve daha fazlası güvence altına alınmayacaktır. “Klonlama” modunda Blu-ray Diski 1: 1 Blu-ray Diske kopyalayabilir ve Blu-Ray Disk’ten Blu-ray ISO görüntü dosyası oluşturabilirsiniz. “Veri Yaz”, bu Blu-ray Kopyalama Yazılımının Blu-ray Diski Blu-ray ISO görüntü dosyasına kopyalayabileceği anlamına gelir.

AnyMP4 Blu-ray Copy Platinum indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı