Converter

AnyMP4 Audio Converter indir

Hemen İndir

AnyMP4 Audio Converter Ses Dönüştürücü Program indir Yaygın olmayan bir biçime sahip bir ses dosyanız olabilir. Böyle bir durumda, sesi doğrudan çalabilmeniz için sesinizi diğer ses formatlarına dönüştürmeniz gerekir. En iyi ses dönüştürücü, sesi MP3, M4A, MP2, AAC, AC3, AIFF, AMR, AU, MKA, FLAC, WAV ve WMA gibi çeşitli ses formatlarına dönüştürme imkanı sunar. Ses dosyasını farklı mobil cihazlarda dinlemek istiyorsanız, bu ses dönüştürücü de sizin için çalışır. İPhone / iPod / iPad, Zune, Creative Zen, Android cihazlar, vb. Gibi çeşitli cihazlar için çeşitli formatlar sağlar. Sadece birkaç tıklamayla taşınabilir cihazınızda en sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Ses / videoyu çeşitli ses formatlarına dönüştürme
Videodan ses çıkartın ve diğer ses dosyasına dönüştürün
Video çok popüler çünkü sadece ses duymakla kalmıyor, aynı zamanda resmi de görüyorsunuz. Ancak bir video, bir ses dosyasından daha fazla bellek kaplar. Bu nedenle, bir videonun müziğini çok seviyorsanız, ancak resim sizin için gerekli değilse, bu güçlü ses dönüştürücü size yardımcı olabilir. Bu Audio Converter ile sesi videodan çıkarabilir ve istediğiniz ses formatına dönüştürebilirsiniz. Orijinal video kadar iyi kalitede bir ses dosyası alabileceğinizi belirtmek çok önemlidir.

Ses dosyalarını kesin veya yeni bir sesle birleştirin
Ses / videonun yalnızca bir kısmını saklamak veya kaldırmak veya bazı ses kliplerini yeni bir tek ses dosyasına birleştirmek istiyorsanız, bu profesyonel ses dönüştürücü size yardımcı olabilir. Sesi tam olarak istediğiniz gibi kesmek için Trim penceresindeki ilgili kaydırıcıyı sürükleyerek başlangıç ​​ve bitiş zamanını tanımlayabilirsiniz. Bazı klipleri bir seste birleştirmek istiyorsanız, bu ses dönüştürücü de çalışır. “Birleştir” işlevi, birkaç ses dosyasını bir araya getirmenize olanak tanır. Dönüştürmeden sonra tek bir ses dosyası alabilirsiniz.

AnyMP4 Audio Converter indir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu