Converter

Any Video Converter Professional indir

Hemen İndir

Any Video Converter Professional Dönüştürücü Program indir İyi Çok İşlevli Tasarım ve Yüksek Hızlı Dönüşüm ve 4K HD Video İndirme / Dönüştürme / Yüksek Sadakatli HEVC / H.265 Videonun tadını çıkarın. DVD DVD, CD ve videoları neredeyse tüm cihazlar için 200’den fazla formata dönüştürün Desired İstediğiniz videoları DVD Menülerine sahip DVD disklere yazın Open Open CL, CUDA ve çok çekirdekli destek ile yüksek hızlı dönüşüm Downloading İndirerek 100’den fazla sitede çevrimiçi video ve müziğin keyfini çıkarın Editing Düzenleme işlevleriyle benzersiz videoları özelleştirin.

DVD, CD ve Videoları Dönüştür
İPhone, iPad (iPad Air) gibi fikirler için DVD, CD ve videoları AVI , WMV , MP4, MPEG-1, MPEG-2, FLV, SWF , MKV , WMA, MP3, 4K HD videolar vb. , iPad Pro , iPad mini ) ve Android telefonlar ( Samsung Galaxy S10 , HTC, Sony Xperia, LG, Huawei, Windows Phone, PS4, Xbox One vb.)

İstenen Videoları DVD Disklere Yaz
İstediğiniz videoları boş DVD disklere yazın ve herhangi bir DVD oynatıcıda oynatın. Any Video Converter Pro kolayca MP4 veya AVI DVD’lere ev yapımı veya çevrimiçi videoları yakmak için izin verir. MOV , WMV, MTS, M2TS, FLV, 3GP vb. Diğer düzenli formatlar da destek listesindedir.

Any Video Converter Professional indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı