Converter

Any DVD Converter Pro indir

Hemen İndir

Any DVD Converter Pro Dönüştürücü Program indir Herhangi bir DVD Converter Pro hepsi bir arada DVD Converter, video dönüştürücü ve ses çıkarıcı. Herhangi bir DVD Converter kolayca DVD rip ve AVI, WMV, FLV, SWF, MP4, MPEG-1, MPEG-2, 3GP ve 3G2 gibi popüler video formatlarına video dönüştürmek yanı sıra DVD rip ve taşınabilir medyada oynatılabilir videolara video dönüştürmek iPod, iPhone, Apple TV, PSP, PS3, Walkman, iRiver PMP, Archos, Sansa View, Creative Zen, Zune, Xbox 360 ve Nokia N serisi, Gphone, BlackBerry vb.

DVD Filmlerini Serbestçe Kopyala
Bu hepsi bir arada DVD Dönüştürücü, DVD filmleri MP4, AVI, WMV, MOV, RM, H.264, 3GP, 3G2, VOB, MPG, FLV, WMA, M4A gibi neredeyse tüm popüler video ve ses formatlarına kopyalayabilir, Mükemmel kalitede MP3, AAC, AC3, vb. Dahası, en sevdiğiniz DVD filmleri iPod, iPhone, Sony PSP, PS3, Zune ve Nokia, Blackberry, Google android ve daha birçok cep telefonuna birkaç tıklamayla dönüştürebilirsiniz.

Videoları Çeşitli Video Biçimleri arasında Dönüştürme
Herhangi bir DVD Converter Pro. iPod, Zune, iPhone, Apple TV için DivX, XviD, MOV, rm, rmvb, MPEG, VOB, DVD, WMV, AVI’den MPEG’e veya MPEG-4 film formatlarını içeren neredeyse tüm video formatlarını dönüştüren bir video dönüştürücü olarak da çalışır. PSP, Xbox 360, PS3, Archos, iRiver PMP, Yaratıcı Zen Vision, MP4 / MP3 Çalar, Akıllı Telefon, Pocket PC, PDA, Cep Telefonu vb.

DVD Filmler ve Videolar için Komple Çözümler Sunar
Any DVD Converter Pro, birden fazla dosyayı bir araya getirerek, DVD videolarını kırparak, DVD videolarını kırparak veya özel efektleri ayarlayarak ve videolar için altyazı ekleyerek DVD videolarını düzenleyen harika bir DVD video düzenleyici yazılımıdır. Bununla birlikte, video uzunluğunu, ekran boyutunu, efektleri ve altyazıları istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Buna ek olarak, Any DVD Converter Pro DVD filmler ve videolar için sceenshots yakalayabilir. Herhangi bir DVD Converter programında DVD veya videoları önizleyin, Ekran Görüntüsü simgesini tıklayın, DVD ve videolardan resim alabilirsiniz.

Any DVD Converter Pro indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı