Aksiyon

Ancient Guardian Full indir Tek Link PC Oyunu

Hemen İndir

Ancient Guardian Full indir Tek Link PC Oyunu

Ancient Guardian Full indir Tek Link PC Oyunu Ancient Guardian – prosedürel olarak oluşturulan yerlerde eylem macera. Kayıp kızını bulmak zorunda olan, tehlikeli düşmanlarla buluşmaktan kaçınan, tuzakları atlayıp bulmacaları çözen baba olarak oynarsın. Oyun günümüzde gerçekleşir. Kandiye antik kentini gezerken, kahramanın kızı kaçar ve sorunlu baba onu araştırmaya gider.

Oyunumuzun temeli dünya çapında gerçek efsaneler ve efsaneler yatıyordu. Mesela, ilk ve ikinci konumlarda, Antik Yunan mitlerimizi kullandık, sadece oyunumuzun arsaları altında onları biraz değiştirdik. Her seviyede, diğer canavarların ve nesnelerin aksine, farklı bekliyorsunuz. Minotaur, iskelet, silah, anahtar ve daha fazlası!

Her oturumunuz her seviye için benzersiz olacak:
– Oyuncu ilk eyleminde Minotaur hain labirent bekliyor. Her defasında farklı koridorlar, geçitler ve yollar ile rasgele bir seviye oluşturulur. Rasgele bir sırada, tuzaklar ve anahtar noktalar eklenir.
– İkinci perdede, Yunan tanrıları heykelleri olan bir ada önünüzde görünecek. Testlerini yaparak, Medusa ile savaş için güçlü eserler alacaksınız. Seviyenin temel unsurları da her çalışmada rastgele yerleştirilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı