Bakım - Temizlik

Amigabit Registry Cleaner indir

Hemen İndir

Amigabit Registry Cleaner Kayıt Defteri Temizleyici Programı indir, Bilgisayarınız daha yavaş ve daha yavaş mı çalışıyor? Bilgisayar çökmeleri veya Windows hata mesajları mı yaşıyorsunuz? Sistem performansınızı ve kararlılığınızı artırmak istiyor musunuz? Evet yanıtı veriyorsanız tam ihtiyacınız olan şey Amigabit Registry Cleaner.
Amigabit Registry Cleaner indir Amigabit Registry Cleaner Full indir bilgisayarınızın kayıt defterini her zaman temiz ve kusursuz tutmak için basit ve objektif bir çözüm arayanlara yönelik bir programdır. Yazılım, sisteminizde derin taramalar gerçekleştirebilir ve sonunda makinenizin performansını etkileyebilecek her türlü hatayı arayabilir ve düzeltebilir. Ücretli bir uygulama olmasına rağmen, Amigabit Registry Cleaner Anneler Günü kutlamasıyla 14 Mayıs 2013 tarihine kadar ücretsiz olarak sunuluyor.

Amigabit Registry Cleaner Türkçe indir kullanımının sırrı yoktur. Kayıt defterinizdeki hataları taramaya başlamak için Tara düğmesine tıklayın. İşlemin sonunda, program bulunan tutarsızlıkları listeler ve yapmanız gereken tek şey onarımları başlatmak için “Temizle” ye tıklamaktır.

İsterseniz, Amigabit Kayıt Defteri Temizleyici indir periyodik temizliği otomatik olarak gerçekleştirmesini de zamanlayabilirsiniz. Böyle bir kaynağı bulmak için “Ayarlar” menüsüne girin ve “Zamanlama” sekmesini arayın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı