Dosya Kurtarma

Amigabit Data Recovery Enterprise indir

Hemen İndir

Amigabit Data Recovery Enterprise Silinmiş Dosyalarınızı, Verilerinizi Kurtarma Programı indir, Veri Kurtarma Kurumsal, sadece birkaç tıklama ile tüm kayıp dosyaları verimli bir şekilde geri yüklemek için, Birçok Bilgisayar, Veri Kurtarma Servis Teklifleri, BT Uzmanları, Sistem Yöneticileri, Teknisyenler ve diğer Bilgisayar Uygulayıcıları, Şirketler / Şirketler için en iyi veri kurtarma seçimidir. Windows için bu güvenli ve güvenilir veri kurtarma aracıyla, kullanıcılar tarafından sunulan sınırsız kullanım ve tercihli hizmetin tadını çıkarabilirler.

Arayüzünün kullanımı çok kolaydır. Herhangi bir yeni kullanıcı, yalnızca 3 adımda kayıp verileri geri yüklemek için arayüzdeki sezgisel kılavuzu izleyebilir: Kurtarma Modu, Bilgisayar / Cihaz Tara ve Kurtar’ı seçin. Arayüzde sezgisel kılavuz olarak yapın; veri kurtarma deneyimi gerekmez.

stenen dosyayı doğrudan bulmak için dosya türüne / boyutuna / adına göre tarama sonuçlarından dosyaları filtreleyin ve arayın, tarih oluşturun / tarih / tarama tarihini değiştirinDosyaları kurtarmadan önce, son veri alımından önce ihtiyacınız olan doğru dosya olup olmadığından emin olmak için bir dosyayı vurgulayabilir ve önizleme yapabilirsinizDisk sürücüsünü yeniden taramamızı önlemek için gelecekteki dosya kurtarma için geçerli tarama sonuçlarını kaydedin.Kurtarma İşlemini Sürdür özelliği, önceki tarama sonuçlarını depolama ortamından içe aktarmaya ve dosya kurtarmaya devam etmeye yardımcı olur.

Amigabit Data Recovery Enterprise indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı