Overclock

AMD OverDrive indir

Hemen İndir

AMD OverDrive AMD İşlemci Overclock Programı indir AMD yonga seti ürünlerinin performansını değiştirmek ve artırmak için tasarlanmış endüstri lideri bir yazılımdır. Kullanıcıların sistem kararlılığını ayarlamasına ve kontrol etmesine olanak tanıyan zengin özelliklere sahip olan AMD Overdrive, tüm dünyada hız aşırtmacıların çoğunluğu arasında tercih edilen bir yazılımdır.

AMD Overdrive’ı sonsuz tweaking olanaklarının yanı sıra en iyi ürün yapan şey, modern ve sezgisel bir arayüzle sağlanan kullanım kolaylığıdır. Genel görünüm ve his, yeni başlayanlar da dahil olmak üzere her türlü kullanıcı için erişilebilirliğin yanı sıra profesyonellik için ilham kaynağıdır. Bununla birlikte, yanlış kullanım durumunda hasar olasılığını kabul ederek dikkatli kullanılmalıdır.

AMD Overdrive, işlemci ve bellek üzerinde tam kontrol sunarak daha iyi performansa neden olabilecek bir dizi test, kıyaslama ve ayarlama gerçekleştirmenizi sağlar. Yonga setinin hız aşırtmasının olağanüstü sonuçlara yol açtığı kanıtlandı ve AMD Overdrive bunu kullanıcı tarafında çok az çaba göstererek sunabildi.

Yeni başlayanlar, sistem hızını artırmak için, çok az ayarlamaya ihtiyaç duyan, hazır, önceden ayarlanmış bellek profillerinden yararlanabilir. Genel performans basit bir kaydırıcıyla veya tek tıklamayla ayar seçeneğinin yardımıyla değiştirilebilir.

Bellek, kullanıcıların bilgisayar kaynakları ve günlük sistem gereksinimleri arasındaki etkileşimi yapılandırmalarına olanak sağlayan Gelişmiş CAS Gecikme özelliğiyle optimize edilebilir. Gecikmeyi ayarlayarak gecikmeler ortadan kaldırılır veya en kötü senaryoda, uygulama yükleme süreleri önemli ölçüde artırılır.

AMD OverDrive indir

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı