Driver

AMD Catalyst Ekran Sürücüleri indir

Hemen İndir

AMD Catalyst Ekran Sürücüleri Bulma Programı indir, Bu özel yazılım paketi AMD Catalyst Ekran Sürücüsünü ve AMD Catalyst Kontrol Merkezi / AMD Vision Motor Kontrol Merkezi’ni günceller. Bu birleşik sürücü güncellendi ve gelişmiş performans ve güvenilirlik sağlamak üzere tasarlanmıştır.

AMD’nin ödüllü AMD Catalyst ™ grafik kartı ve HD video yapılandırma yazılımı, ATI Radeon ™ grafik işlemcilerle benzeri görülmemiş bir performans ve görsel kalite kontrolü sunar . Microsoft® Windows® Donanım Kalite Laboratuvarları (WHQL) tarafından onaylanan Windows® işletim sistemleri için AMD Catalyst ™ sürücüleri, istikrarlı performans sağlar ve gelişmiş kullanıcı odaklı özelliklerle yeniliğin sınırlarını zorlar.

Uzman kullanıcılar için hassas kontroller. Oyuncular ve video meraklıları için ince ayarlar. Basit sihirbaz destekli kurulum, kolay çoklu monitör yapılandırması ve çalışan profesyoneller için ultra güvenilir çalışma. Yeni kullanıcı veya tecrübeli uzman AMD Catalyst ™ sizi The Ultimate Visual Experience ™ ‘dan sorumlu tutar.

AMD Catalyst Ekran Sürücüleri indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı