Aksiyon

Alone in the Dark Full indir Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

Alone in the Dark Full indir Tek Link - PC Oyunu

Alone in the Dark Full indir Tek Link – PC Oyunu Popüler hayatta kalma korku türünü başlatan oyun her zamankinden daha iyi geri dönüyor! Oyuncular, Carnby’nin karanlık bir komplonun ardındaki gerçeği keşfetmesi gereken New York Central Park’ın karanlık ve ürkütücü bir yeniden yaratılışında heyecan verici bir yolculukta, orijinal Alone in the Dark’ın ana karakteri Edward Carnby’yi kontrol ediyor.

Popüler aksiyon TV dizilerinin sunum tarzından ilham alan Alone in the Dark, birkaç farklı bölüme ayrılacak. Her bölümü kapsayan yaklaşık 30-40 dakikalık oynanışla Alone in the Dark’ın yapısı, sizi son derece sürükleyici ve korkutucu bir deneyim sunan dünyaya çekiyor. Oyuncu kaydedilmiş bir oyunu her başlattığında, bölüm bir önceki bölümün video özetiyle başlayarak oyuncuyu hikayeye hızla yeniden kaptıracak ve nerede olduklarını veya ne yaptıklarını hatırlama ihtiyacını ortadan kaldıracaktır. Her bölüm, oyuncuların sinirlerini çıngırdatan bir uçurumun kapanmasıyla kapanacak ve eğer oyuncu oyundan ayrılıyorsa, sonraki bölümün video teaser’ı oynayarak onları daha fazlasını istemeye bırakacak.

Alone in the Dark, gerçek zamanlı fizik ve tam çevre etkileşiminin bir karışımını içeren son derece ayrıntılı, serbest dolaşım ortamında eksiksiz bir yeni nesil, aksiyon dolu bir deneyim sunacak. Oyun, Alone in the Dark serisi için yeni bir başlangıca işaret edecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı