Çeşitli Programlar

Almeza MultiSet Professional v8.7.4 Full indir Tek Link

Hemen İndir

Almeza MultiSet Professional v8.7.4 Full indir Tek Link

Almeza MultiSet Professional v8.7.4 Full indir Tek Link Almeza MultiSet Professional, önyüklenebilir bir USB flash sürücü, CD veya DVD disk oluşturmanıza ve program kurulum sürecini otomatikleştirmenize olanak tanıyan basit ve kullanışlı bir uygulamadır.

Özelleştirilebilir bir kullanıcı arayüzü ile birlikte geldiği için, Almeza MultiSet Professional hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller tarafından kolayca kullanılabilir. Saniyeler içinde önyüklenebilir bir yazılım otomatik yükleme diski oluşturmalarını sağlar.

Çok sayıda bilgisayarı korumakta ana role sahip bir sistem yöneticisi olduğunuzu düşünürsek, belirli uygulamaları yüklemek veya güncellemek sıkıcı bir iş haline gelebilir. Ayrıca, her bilgisayara her türlü yazılımı kurmanız gerektiğinde kesinlikle karşılaşıyorsunuz.

Örneğin, eski bir işletim sisteminden yenisine yükseltme yaparken, onu kurmanız ve kaydettirmeniz, ardından bilgisayarınızın sorunsuz çalışmasını sağlayan ek sürücüleri ve programları indirmeniz gerekir. Bu eylemleri her bilgisayarda gerçekleştirmek ve aynı şeyi yaparak zaman kaybetmek yerine, önyüklenebilir kurulum diskleri oluşturmak ve sistem dağıtımını otomatikleştirmek için Almeza MultiSet Professional’ı kullanabilirsiniz.

Uygulama, hem bireyler hem de ticari şirketler için yararlı özelliklerle birlikte gelir ve herhangi bir yazılım setini birden çok bilgisayara otomatik olarak yükleyen bir CD / DVD disk oluşturmanıza olanak tanır.

Dahası, Almeza MultiSet Professional’ı kullanırken, yazılım ve Windows ayarlarını ve kayıt defteri anahtarlarını otomatik olarak geri yükleme olanağına sahipsiniz. Bu şekilde, bir sistem çökmesiyle karşılaşırsanız veya kötü amaçlı programlardan etkilenirseniz, mevcut verileri kaybetmeden bilgisayarınızı kolayca orijinal durumuna geri yükleyebilirsiniz.

Almeza MultiSet Professional, size ürün anahtarı, zaman ve yerel ayarlarla ilgili bildirimler sormadan işletim sistemini otomatik olarak yükleyen bir Windows kurulum diskini veya USB flash sürücüsünü hızlı bir şekilde oluşturmak için kullanılabilecek güvenilir bir uygulamadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı