Aksiyon

Alien: Isolation Tek Link indir – PC Oyunu

Hemen İndir

Alien: Isolation Türkçe Oyun indir Alien’de korkunun gerçek anlamını keşfedin: Sürekli korku ve ölümcül tehlike atmosferinde dolu bir hayatta kalma korkusu olan İzolasyon. Ellen Ripley’in kızı Alien ™ olaylarından on beş yıl sonra Amanda, annesinin ortadan kaybolmasının arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmak amacıyla umutsuz bir hayatta kalma mücadelesine girer.

Amanda olarak, panik, umutsuz bir nüfus ve öngörülemez, acımasız bir Uzaylı ile kendinizi her tarafta karşı karşıya bulduğunuzda giderek değişken bir dünyada dolaşacaksınız. Yetersiz ve az hazırlıklı, sadece görevinizde başarılı olmak için değil, sadece hayatta kalmak için kaynakları temizlemeli, çözümleri doğaçlamalı ve fikirlerinizi kullanmalısınız.

Sürekli ölümcül bir tehdidin üstesinden gelmek- Gerçekten dinamik ve reaktif bir Uzaylı, sizi avlamak ve her hareketinize cevap vermek için duygularını kullandığından sürekli korkuyu yaşayın.

Hayatta kalmak için doğaçlama – Hack sistemleri, hayati kaynaklar için el atma ve her durumla başa çıkmak için öğeleri zanaat. Düşmanlarınızdan kaçacak, dikkatinizi dağıtacak mı yoksa başınızla yüzleşecek misiniz? Gizem ve ihanet dünyasını keşfedin – Kendinizi uzayın kenarlarında hizmet dışı bırakılmış bir ticaret istasyonu olan Sevastopol’un ayrıntılı ortamına bırakın. Korku ve güvensizlikten korkan bir dünyada zengin bir sakinlerle karşılaşın. Dünya’dan ayrıldığında Ellen Ripley, kızı Amanda’ya 11. doğum günü için eve döneceğine söz verdi. Amanda onu bir daha asla görmedi.

Alien: Isolation Tek Link indir - PC Oyunu

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı