Converter

Aiseesoft Video Converter Ultimate indir

Hemen İndir

Aiseesoft Video Converter Video Dönüştürme Programı indir Dünya çapında 10 milyondan fazla müşteri tarafından sevilen, videoları / sesi 1.000 formatta dönüştürmek, düzenlemek ve sıkıştırmak için hepsi bir arada çözüm. Yepyeni Video Converter Ultimate hemen hemen mükemmel. Temel video / DVD dönüştürme işlevinin yanı sıra, video efektini düzenlemenize, videoyu sıkıştırmanıza, ID3 bilgilerini düzenlemenize ve aplomb ile GIF yapmanıza yardımcı olacaktır.

Herhangi Bir Videoyu Kolayca Dönüştürün
Grafik kartı seviyesine dayanarak, en iyi görüntü kalitesini sunan dünyanın en iyi video kodlama teknolojisini benimser. Dahili video geliştirme teknolojisi orijinal kaliteyi maksimumda veya daha da iyi seviyede tutar. Artık H.265 / HEVC, H.264, Xvid, VP8, VP9 vb. Dahil olmak üzere tüm kodlama formatlarını destekliyor. MP4, AVI, MOV, WMV, MP3 dahil olmak üzere video / ses / DVD’yi 1000’den fazla formata dönüştürebilirsiniz. FLAC, WMA, vb. 4K’yı 1080p’ye dönüştürmek, HD’yi HD’ye dönüştürmek veya sadece 4K formatlarını dönüştürmek istiyorsanız, bu sizin için en iyi seçimdir. Dönüştürülecek tonlarca videonuz varsa, terlemeyin. Tek bir tıklamayla aynı anda birden fazla dosyayı dönüştürmenize izin veren toplu dönüştürme işlemini destekler.

Filtre Ekleme ve Temel Efektler
Aiseesoft Video Converter Ultimate bir video düzenleme filtreleri gökkuşağı sunuyor. Whirpool, HongKong filmi, turuncu noktalar, mor, düz, koordinatlar, sıcak, Yıldızlar, modern, gri, pikselli ve Eskiz filtreleri dahil olmak üzere çarpıcı filtreleri videonuza tek bir tıklamayla kolayca bulabilir ve uygulayabilirsiniz. Videoya uygun olanı seçin. Dahası, Kontrast, Doygunluk, Parlaklık ve Ton gibi temel efektleri ayarlayabilir.

Aiseesoft Video Converter Ultimate indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı