Converter

Aiseesoft PDF Converter Ultimate indir

Hemen İndir

Aiseesoft PDF Converter Ultimate PDF Dönüştürücü Program indir PDF Converter Ultimate, PDF’yi Word / Metin / Excel / PowerPoint / ePub / HTML / JPG / TIFF / PNG / GIF’e dönüştürmenize yardımcı olabilecek profesyonel PDF dönüştürme yazılımıdır. Ödüllü OCR teknolojisi ve üstün tanıma doğruluğu ile mükemmel PDF dönüştürme deneyimini garanti eder.

PDF’yi çeşitli çıktı biçimlerine dönüştürme
Aiseesoft PDF Converter Ultimate, iş verimliliğinizi artıran şaşırtıcı derecede güçlü bir araçtır. WordPad’de daha fazla düzenleme yapmak için PDF dosyalarını hızlı bir şekilde metin biçimine değiştirmenizi ve PDF dosyalarınızı düzenlenebilir Metin, Microsoft Office 2007/2010/2013 Word (.docx) / Excel (.xlsx) / PowerPoint (.pptx) olarak doğru bir şekilde yedeklemenizi sağlar. , ePub, HTML. Ayrıca, PDF dosyalarını, PDF’leri dönüştürmeden önce görüntü boyutunu ve rengini ayarlamanıza izin veren TIFF, JPEG, PNG, GIF, BMP, TGA, PPM ve JPEG2000 gibi çıktı biçimlerine sahip görüntülere dönüştürebilir.

PDF’yi Özelleştirme ve Düzenleme
Özelleştirilmiş çıktı dosyaları almak ve çıktı efektini iyileştirmek için, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda esnek çıktı ayarı vardır. Belge biçimlendirmesi için düzeni, metin kodlamasını ve görüntü biçimini / çözünürlüğünü ayarlayabilirsiniz. Görüntü formatlama için, çıktı görüntü boyutunu ve rengini ayarlayabilirsiniz.

Aiseesoft PDF Converter Ultimate indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı