Aiseesoft FoneLab iPhone / iPad / iPod Touch / iOS Veri Kurtarma Programı indir, Aiseesoft FoneLab, iOS cihazınızdaki önemli bir dosyayı kaybettiyseniz veya yanlışlıkla sildiyseniz ve kurtarmanız gerektiğinde size yardımcı olabilecek harika bir uygulamadır.

Program, iPhone, iPad ve iPod Touch’ın her sürümüyle uyumludur ve kişiler, fotoğraflar, telefon geçmişi, takvim, notlar, hatırlatıcılar, Safari yer işaretleri, sesli mesajlar, sesli mesajlar gibi bu cihazlardan en fazla 20 dosya türünü kurtarabilir. notlar, WhatsApp bilgileri ve çok daha fazlası.

İOS cihazınızı herhangi bir PC’ye bağlamanız yeterlidir ve FoneLab, hasar görmüş ancak kurtarılabilir içeriğe sahip olanlar da dahil olmak üzere kurtarılabilecek tüm kayıp dosyaları göstermek için analiz etmeye başlar.

İster jailbreak yaparken ister iOS cihazınıza yanlışlıkla zarar verdiniz, ister içerik silinmiş olsun, Aiseesoft FoneLab bir iTunes veya iCloud yedeklemesinden herhangi bir bilgiyi kurtarabilir. Başarılı bir kurtarma işlemi sağlamak için program, kurtarma işlemini başlatmadan önce seçtiğiniz dosyayı önizlemenizi sağlar. Bu, özellikle sildiğiniz diğer dosyaları değil, gerçekten ihtiyacınız olan bilgileri geri almanızı sağlar.