CD / DVD

Aiseesoft DVD Creator indir

Hemen İndir

Aiseesoft DVD Creator DVD Oluşturucu Program indir Profesyonel DVD Creator videoları, ses ve görüntüleri DVD disklere / klasörlere ve ISO dosyalarına süper yüksek kalitede yazmak için. DVD’leri kolayca oluşturmanıza yardımcı olmak için özelleştirilebilir menüler ve güçlü düzenleme özellikleri sağlanmıştır. DVD Creator artık Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP ile tamamen uyumludur.
Blu-ray disk / klasör / ISO dosyası oluşturmak ister misiniz? En iyi Blu-ray yazıcıyı kontrol edin

DVD Başyapıtınızı Herhangi Bir Video / Ses / Fotoğrafla Oluşturun
Aiseesoft DVD Creator DVD disk / klasör / ISO dosyası oluşturmak için herhangi bir video, ses ve görüntü yazabilirsiniz. Özlü arayüz, DVD oluşturmayı hızlı bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Güçlü düzenleme işlevleri ve kişiselleştirilmiş ayarlar size mükemmel DVD çıkış kalitesi sağlar. DVD-R / RW, DVD + R / RW, DVD-9, DVD-5, DVD + R DL, DVD-R DL ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm DVD formatları desteklenir.

Herhangi bir videodan DVD disk / klasör / ISO dosyası oluşturun
Aiseesoft DVD Creator, AVI, MPEG, 3GP, MP4, VOB, FLV, M2TS, MTS, TS, SWF, MKV, MPG, MPA, DAT, DV, NSV, MOV, QT, RMVB, DivX, DV, vb. DVD-R / RW, DVD + R / RW, DVD + R DL, DVD-R DL, DVD dahil tüm DVD formatları desteklenir -5/9 ve daha fazlası. Yalnızca video kameralar tarafından çekilen kaydedilmiş videolar gibi ev yapımı filmler değil, aynı zamanda YouTube, Vimeo, vb. Dosyalarından indirilen videolar da DVD disk / klasör / ISO dosyasına yazılabilir.

Aiseesoft DVD Creator indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı