Converter

Aiseesoft Audio Converter indir

Hemen İndir

Aiseesoft Audio Converter Ses Dönüştürücü indir, En iyi müşteri odaklı Audio Converter, popüler ses formatlarını dönüştürmenize ve video dosyalarından yüksek kalitede ses almanıza yardımcı olabilir, kayıpsız FLAC, WAV, AIFF, AU ve M4A ses dosyaları bile son derece desteklenir.

Kayıpsız ses dosyasının tadını çıkarın
Aiseesoft Audio Converter, kayıpsız ses formatları, FLAC, WAV, M4A, AU ve AIFF ile mükemmel uyumlu mükemmel bir programdır. Bununla birlikte, herhangi bir veri kaybı olmadan sesi bir kayıpsız formattan başka bir kayıpsız formata kolayca dönüştürebilirsiniz. Örneğin, Apple cihazlarında eğlenmek için FLAC veya WAV’yi AIFF’ye dönüştürebilir, AU veya AIFF’den vb. Kayıp M4R zil sesi oluşturabilirsiniz.

HD videodan ses kaydını kayıpsız bir şekilde çıkarın
Bu şaşırtıcı ses çıkarıcı, kullanıcıların HD videolardan (HD TS, HD MTS, HD M2TS, HD TRP, MPEG2 HD Dosyaları, MPEG4 HD, QuickTime HD ve diğer HD video formatlarından) kayıpsız ses parçasını çıkarmasını sağlar, böylece kolayca yüksek kaliteli ses çıkışı. HD videoların yanı sıra, SD videoyu yüksek hız ve mükemmel ses kalitesiyle sese dönüştürmeyi de destekler. Örneğin, kolay ses dinlemek için AVI’yi MP3’e dönüştürebilirsiniz . Desteklenen video formatları arasında MXF, WMV, MKV, 3GP, MTS, M2TS, TRP, VOB, MJPEG (* .mjpg; *. Mjpeg), MPEG (* .mpg; *. Mpeg; *. Mpeg2; *. Vob; * .dat), MPEG4 (* .mp4; *. m4v), MPV, AVI vb.

Aiseesoft Audio Converter indir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu