Converter

Aimersoft Video Converter Ultimate indir

Hemen İndir

Aimersoft Video Converter Ultimate Video Dönüştürücü Program indir Süper Hızlı Video Dönüştürücünüz. Çok Yönlü Video ve DVD Çözümü. Aimersoft Video Converter Ultimate, sezgisel ve hızlı bir dönüştürücüdür. Bu hızlı video dönüştürücü ile, video ve ses dosyalarını zahmetsizce çeşitli cihazlarda ve web platformlarında video oynatmanıza izin veren yüksek kalitede herhangi bir formata dönüştürebilirsiniz. İstediğiniz yerde ve istediğiniz zaman video / ses dosyalarının keyfini çıkarın.

YouTube ve Diğer 1000 Siteden Video İndirin
Aimersoft Video Converter Ultimate YouTube, Hulu, Vimeo ve diğer birçok çevrimiçi siteden hemen hemen her türlü video veya müzik indirebilir ve dönüştürebilir. Ayrıca, yerleşik bir video kaydedici ile masaüstü etkinliklerinizi veya videolarınızı çevrimiçi sitelerden sesli olarak kaydedebilirsiniz. Ve temel özellikler aşağıdaki gibi listelenir:

DVD’leri Herhangi Bir Video / Ses Formatına Kopyala

Yüksek kaliteli DVD video kalitesini korurken DVD’yi HD MOV, HD WMV, HD AVI, WMV, AVI, MP4, FLV, MOV, MPEG, 3GP gibi standart video formatlarına dönüştürün ve dönüştürün.

DVD’den MP3, WAV, WMA, AAC vb.Gibi müzik çalarlar için DVD’den tam ses dosyaları.

DVD’yi optimize edilmiş ayarlarla iPhone 10 Plus / 10, iPad Pro, Apple TV, PSP, PS3, Xbox 360, android akıllı telefonlar ve tabletler gibi multimedya oynatıcılara dönüştürün.

Aimersoft Video Converter Ultimate indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı