Dosya Kurtarma

Aidfile Recovery Software Pro indir

Hemen İndir

Aidfile Recovery Software Pro Veri Kurtarma Programı indir, Aidfile kurtarma yazılımı uzmanı, biçimlendirilmiş sürücülerden silinmiş veya hasar görmüş dosyaları ve verileri kurtarmanıza ve sabit disk çökmesinden veya bölüm silme işleminden sonra dosyaları almanıza yardımcı olmak için geliştirilmiş kompakt bir uygulamadır.

Düzen, bir yardım kılavuzuna başvurmak veya çevrimiçi öğreticiler izlemek zorunda kalmadan yapılandırılabilecek kadar sezgiseldir.

Program, her biri çeşitli sistem kilitlenme sorunları nedeniyle kayıp veya silinmiş verileri alma konusunda uzmanlaşmış dört kurtarma moduna sahiptir.

Size silinen dosyaları ve klasörleri, Geri Dönüşüm Kutusu’ndan silinen öğeleri veya yazılım veya virüsler tarafından kaldırılan dosyaları alma imkanı verir.

Dahası, bölüm silindikten sonra biçimlendirilmiş sabit sürücülerden ve kayıp dosyalardan veri kurtarabilir ve tüm sabit sürücüyü alabilirsiniz.

Yardımcı program ayrıca sabit sürücüler, bölümler ve USB’lerden veri kaydetmenizi sağlayan Tam Tarama moduna sahiptir. İstediğiniz bölümü seçmenize ve sonuçları dosya uzantısına göre filtrelemenize izin verilir (örn. MP3, MP4, RM, MKV, WMA, ZIP, DCR, JPG, AVI, EXE, PPT).

Aidfile Recovery Software Pro indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı