Dosya Kurtarma

Aidfile Format Drive Recovery indir

Hemen İndir

Aidfile Format Drive Recovery v3.671 Bilgisayarınızdan silinen resim, video, müzik, belge gibi dosyaları kurtarma programı indir, biçimlendirilmiş flash sürücüler, kalem, başparmak, bellek çubukları, SD kartlar, USB, CF kartlar veya diğer harici sürücülerden fotoğraf, resim, video, Word belgeleri, Excel, PDF ve diğer dosyaları kurtarmak için format sürücü kurtarma yazılımı. Aidfile, exfat’tan yağa biçimlendirilmiş bölümdeki verileri kurtarabilir32, bölümü exfat’tan exfat’a biçimlendirilmiş, kurtarma bölümü exfat’tan ntfs’ye biçimlendirilmiş olanı kurtarabilir ve hatta hem ntfs’den biçimlendirilmiş verileri kurtarabilir.

Hızlı ve olaysız bir kurulumun ardından, bir revizyon kullanabilen eski okul ve sağlam bir arayüzle karşılanacaksınız. Bununla birlikte, temiz, kullanıcı dostu ve gezinmesi kolaydır, bu nedenle herhangi bir sorun yaşamanız olası değildir.

UI’nin üç adımlı bir sihirbaz olarak tasarlandığından bahsetmek gerekir, bu nedenle uygulama daha az teknik beceriye sahip kullanıcılar için de uygundur. Bu nedenle, ilk adım, uygun tarama modunun seçilmesini, özel alandaki yöntemin temellerini okuduktan sonra yapabileceğiniz bir seçimi içerir.

İkinci ve sırasıyla ikinci ve üçüncü adımlar, birimin seçilmesini ve tarama bittiğinde kurtarmanız gereken dosyaları belirtir.

Aidfile Format Drive Recovery indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı