Bakım - Temizlik

Advanced SystemCare 13 Pro İndir

Hemen İndir

Advanced SystemCare 13 Pro indir, onların makinelerinin tam potansiyelini ortaya koymalarını sağlayarak çok daha kolay dünyanın her köşesinden bilgisayar kullanıcılarının yaşamlarına vaat piyasada şu anda bilgisayar optimizasyon suit ön planda yer almaktadır .

Advanced SystemCare Pro Full indir, bilgisayarların yanı sıra kullanıcılarının çevrimiçi gizliliğini temizlemek, optimize etmek, hızlandırmak ve hatta korumak için etkileyici derecede kapsamlı hepsi bir arada, hibrit bir pakettir.

Benzer yazılımlara aşina olan kullanıcıların SystemCare Pro’yu deneyerek hayal kırıklığına uğramayacağını belirtmek gerekir. Yeni başlayanlar için aşağıdaki özelliklere sahiptir premium PC temizleme ve optimizasyon modülleri, derin temiz kayıt defteri sistem çökmesini önlemek için, sabit disk verilerini birleştir PC performans optimizasyonu için, otomatik RAM temizleme, planlanmış otomatik PC bakımı, gerçek zaman sistemi monitör, ve kullanımı çok kolay, yeni ve geliştirilmiş, tek tıklamayla program güncelleyici.

En iyi şekilde kullanıldığında, bu özellikler sadece bilgisayarınızın performansını artırmakla kalmaz, aynı zamanda internet hızı sayılarını da büyük ölçüde sıralar.

Advanced SystemCare Pro, hem bilgisayarınızı hem de çevrimiçi gizliliğinizi korumak söz konusu olduğunda çok iyi donanımlıdır. Özel modülleri ayrıca casus yazılım temizleme ile temel PC koruması, tam bilgisayar koruması virüsleri algılama ve temizleme yeteneği ile, otomatik veri izleme temizliği ile premium sörf koruması ve güvenlik tehditlerini tespit etmek ve engellemek için proaktif bir algoritma içerir.

Dahası, uygulama ayrıca çevrimiçi davranışınızı anonim tutmak, akıllı FaceID ile bilgisayarınızı davetsiz misafirlere karşı korumak, güvenilmeyen uygulamalardan ve çevrimiçi kaynaklardan verilerinizi tutmak ve hatta en iyisi bile kötü niyetli bağlantıları engellemek için dijital parmak izinizi gizleyebilir. e-postalarda.

Advanced SystemCare 13 Pro İndir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı