Bakım - Temizlik

Advanced System Protector indir

Hemen İndir

Advanced System Protector v2.2 Bilgisayar Optimizasyon ve Hızlandırma programı indir, Kök setleri, kötü amaçlı yazılımlar, tarayıcı korsanları ve diğer haydut ajanları tespit etmek için kullanılan en son casus yazılım tanımlarına ve gerçek zamanlı koruma korumalarına sahip casus yazılımdan koruma. Advanced System Protector’un amacı, adware, tuş kaydediciler, tarayıcı hijakterleri ve kötü amaçlı yazılımlar dahil olmak üzere casus yazılım izlerini bilgisayarınızdan taramak ve kaldırmaktır. Gerçek zamanlı bir koruma ile daha fazla sızmayı önler.

Arayüz modern ve sezgiseldir ve tüm ana özellikleri sekmelere ayırır. Sistem güvenliğine doğru ilk adım, veritabanını en son casus yazılım tanımlarıyla güncellemektir.

Bir enfeksiyon taraması hızlı, derin veya özel modda gerçekleştirilebilir. Son seçenek için Gelişmiş Sistem Koruyucusunun Internet çerezleri, dosya sistemi veya klasörleri, sistem belleği, Windows ayarları ve kayıt defteri arasında bakmasını istediğiniz bilgisayar alanlarını seçebilirsiniz.

Dosyaları veya klasörleri dışlamak, bir kerelik veya yinelenen bir görev zamanlamak ve yardımcı programı Windows başlangıcında otomatik olarak tarama yapacak şekilde ayarlamak, arşiv içerik taramaları eklemek ve bilinmeyen dosya uzantılarını işlemek için Dosya Türü Yardımcısını kullanmak mümkündür.

Advanced System Protector indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı