Bakım - Temizlik

Advanced System Optimizer indir

Hemen İndir

Advanced System Optimizer Sistem optimizasyon programı indir, CCleaner’a benzer şekilde , Gelişmiş Sistem Optimize Edici’ye dahil olan yardımcı programlar, sistem performansını verimli bir şekilde yönetmek, sistem verimliliğini artırmak, gizliliğinizi korumak ve bilgisayarınızın gelişmiş performansına katkıda bulunmak için arka planda çalışır. Advanced System Optimizer, bilgisayarınızın performansını güçlendirmek için yaklaşık 30 araç ve Windows’u özelleştirmek ve performansını geliştirmek için 200’den fazla ince ayar içerir.

Advanced System Optimizer’ın ücretsiz sürümü, bu aracın ne kadar iyi tarandığını göstermek için 15 günlük bir deneme sunar. Biraz zaman alsa da, Advanced System Optimizer inanılmaz derecede kapsamlıdır, sadece kaç tane problem dosyası bulduğunu değil, aynı zamanda her birini kolayca görüntülenebilir bir şekilde listelemenizi sağlar. Bu, bilgisayarınızı yavaşlatan veya hatta bir şekilde bozabilecek herhangi bir dosyayı tanımlamanıza yardımcı olacaktır. Bu dosyaları ne kadar çabuk ortadan kaldırırsanız veya onlarla ne kadar hızlı baş ederseniz, bilgisayarınız o kadar etkili çalışır.

Sorunlu dosyaları tanımlamanın yanı sıra, Advanced System Optimizer’ın kayıtlı sürümü kayıt defterinizi ve Windows’u optimize edebilir, diskinizi temizleyebilir ve diğer şeylerin yanı sıra yaygın sorunlara çözümler sunabilir.

Advanced System Optimizer indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı