Advanced Batch Converter indir

tarafından
6
Advanced Batch Converter indir

Advanced Batch Converter Gelişmiş Toplu Dönüştürücü Program indir, Advanced Batch Converter, tam olarak başlığının önerdiğini yapar ve bir düğmeye tıklayarak birden fazla grafik dosyasını kolayca dönüştürmenize izin verir. Dahası, çeşitli efektler (yeniden boyutlandırma, döndürme, çevirme, ayna, kırpma, filtreler, dönüştürme efektleri, renk geliştirmeleri vb.) Üretmek için görüntüleri doğrudan Gelişmiş Toplu Dönüştürücü’de düzenleyebilirsiniz.

Program, dönüştürebileceğiniz 23 dosya biçimini destekler: bmp, rle, dib, eps, ps, pdf, jpg, jpeg, jpe, gif, jp2, png, pcx, pbm, tga, pcc, tif, tiff, ico, jng, wbmp, wmf ve emf. Kullanıcı arayüzü daha kolay olamazdı, mümkün olan yerlerde simgelerden yararlanır ve düğmeleri minimumda tutar. Bu, kullanıcının her şeyin ne yaptığını anlamak yerine eldeki işe konsantre olmasını sağlayan düzenli bir düzen ile sonuçlanır.

Tüm görüntüler doğrudan programın içinde görüntülenebilir ve görüntülenen görüntü hakkında dosya boyutu, görüntü boyutu ve görüntü adı gibi çeşitli ayrıntılar görüntülenebilir. Görüntüler doğrudan Advanced Batch Converter içinden de basılabilir. Gerçek dönüşüm süreci son derece hızlıdır, tüm süreç göz açıp kapayıncaya kadar biter.

Toplu dönüştürme yeteneği ile birlikte, elbette, tek dönüşümler gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Komut Satırı girişi kullanılarak dönüşümleri (toplu veya başka bir şekilde) gerçekleştirmek için tam destek içerir. Bu, GUI’yi kullanmadan dönüşüm gerçekleştirmenizi ve bunları diğer programlardan yürütmenizi sağlar.

Advanced Batch Converter indir