Güvenlik

AdsFix indir

Hemen İndir

AdsFix Reklam İçerikleri Temizleme Programı indir, Reklam virüsü Temizleme Programı, Uzmanlık düzeyleri ne kadar yüksek olursa, bilgisayar kullanıcılarının bilgisayarlarının güvenliği ve dolaylı olarak kişisel verileri ile meşgul olmaları daha olasıdır. AdsFix , sertifikalı arama araç çubuğu, 22Find, awesomehp, ulus zum, vb. Tarafından rahatsız edilen kısayolları dezenfekte etmek için tasarlanmış bir yardımcı programdır.
AdsFix indir Başka bir şeyden önce, AdsFix’in taşınabilir bir yazılım parçası olduğu belirtilmelidir, yani bir USB çubuğuna götürmeye karar verirseniz esnek olması gerekir. Arayüzle etkileşime geçmeden önce uygulamayı yönetici haklarıyla çalıştırmanız ve virüsten koruma programınızı devre dışı bırakmasına izin vermeniz gerektiğini unutmayın.

Bundan bahsettiğimizden, programın GUI’sı göz alıcı olmaktan başka bir şey değildir, ancak kontrollerin gruplanma şekli herhangi bir zorluk yaratmamalıdır. Bununla birlikte, oldukça sinir bozucu bir yön, programın pencerelerinden herhangi birini taşımanın veya yeniden boyutlandırmanın bir yolu olmamasıdır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı