Disk Araçları

Active Boot Disk Suite indir

Hemen İndir

Active Boot Disk Suite Sistem kurtarma programı indir, disk üzerinde eksiksiz ve çalışan bir bilgisayar işletim sistemidir. Önyükleme Diski, bir bilgisayarın sabit sürücüsünde yüklü olan işletim sistemini değiştirmez. Bilgisayarı başlatmak ve çoğu başlatma, PC yapılandırması ve sistem yönetimi sorununu gidermek için birçok araç içerir.
Önyüklenebilir bir CD / DVD veya USB flash ortamdan veri kurtarma, yedekleme oluşturma ve geri yükleme, güvenli veri silme ve diğer birçok görevi gerçekleştirebilirsiniz.

Active @ Önyükleme Diski, sabit diskiniz ve diğer depolama aygıtlarınız için etkileyici bir dizi yardımcı program sunar. Bu yazılımı kullanarak, işletim sisteminiz hasar görmüş ve başlatmayı tamamen reddetse bile bilgisayarınızı CD, DVD veya USB flash sürücüden başlatmanıza izin veren tamamen önyüklenebilir bir çalışma ortamı oluşturabilirsiniz. Bağımsız önyükleme ortamı, sabit diskinizin içeriğine veya durumuna bağlı olmadığı anlamına gelir. Yerleşik araçları kullanarak tüm verilerinize erişebileceksiniz. Bu kullanışlı hepsi bir arada pakette sağlanan ana yardımcı programlar arasında veri kurtarma çözümü, güvenli veri silme olanağı ve eksiksiz bir disk görüntüleme programı bulunur. Veri kurtarma, gizlilik ve yedekleme için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar. Program, her görev türü için ayrı programlara sahip olmaktan çok daha uygun fiyatlı ve pratik bir çözüm sunar. Kullanımı da kolaydır ve sıradan kullanıcılardan sistem yöneticilerine ve uzmanlara kadar herkes için idealdir.

Active Boot Disk Suite indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı