Bakım - Temizlik

Ace Utilities indir

Hemen İndir

Ace Utilities indir, bilgisayarınızın performansını korumak ve iyileştirmek için ihtiyacınız olan tüm araçlarla birlikte gelen bir yazılım uygulamasıdır.

Uygulamayı başlattıktan sonra, bir sistem geri yükleme noktası oluşturmak ve uzman modunu açmak için bir sihirbaz çalıştırabilirsiniz. Ace Utilities’in arayüzü basit ve sezgiseldir. Temizlik, optimizasyon, koruma ve diğerleri söz konusu olduğunda çeşitli görevleri gerçekleştirebilirsiniz.

Böylece, gereksiz dosyaları sabit sürücüden silebilir, bir kayıt defteri temizleyici çalıştırabilir, web tarayıcısını ve uygulama geçmişini temizleyebilir ve geçersiz kısayolları onarabilirsiniz. Başlat menüsünde ve masaüstünde.

Ayrıca, bilgisayar başlangıcında otomatik olarak çalışan programları devre dışı bırakabilir, yinelenen dosyaları bulup silebilir, ayrıca bir kaldırma yöneticisi ve kayıt defteri birleştiricisi kullanabilirsiniz. Ayrıca, dosyaları parçalayabilir, Geri Dönüşüm Kutusu’ndaki dosyaları silebilir, boş klasörleri silebilir, kayıt defterini yedekleyebilir ve geri yükleyebilir ve bir disk analizi çalıştırabilirsiniz.

Ayrıca, yukarıda belirtilen modüllerin her biri için ayarları yapılandırabilir, aynı anda birden fazla görevi gerçekleştirmek için bir sihirbaz başlatabilir ve sistemi önceki bir duruma geri yükleyebilirsiniz.

Uygulama, az miktarda sistem kaynağı kullanır, iyi çizilmiş bir yardım dosyası içerir ve bir görevi donmadan, çökmeden veya hataları açmadan kısa sürede tamamlamayı başarır.

İşin aslı, Ace Utilities’in sisteminizi yönetmek için çok iyi bir program olması ve bunu tüm kullanıcılara tavsiye ediyoruz.
Ace Utilities indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı