Converter

ACDSee Video Converter Pro indir

Hemen İndir

ACDSee Video Converter Pro Video Dönüştürücü Program indir, Videolarınızla daha fazlasını yapın. Videoları yüksek hızda ve kalitede dönüştürün, DVD yazdırın ve kopyalayın, kullanışlı önizlemeleri izleyin ve daha fazlasını yapın.

ACDSee Video Converter Pro 5, daha fazla cihaz desteği, birden fazla videoyu tek bir oturumda farklı video formatlarına dönüştürme yeteneği, yerleşik Facebook, Twitter paylaşımına sahip uygun bir YouTube yükleyici, kaplamalar ve DVD yazma ve kopyalama içerir.

ASDSee Video Converter Pro , bireylerin video dosyalarını bir formattan diğerine dönüştürmesine, DVD’leri kopyalayıp yakmasına ve ayrıca YouTube’a öğe yüklemesine yardımcı olan karmaşık bir yazılım uygulamasıdır.

Yükleme işlemi olaysızdır ve sonlandırıldığında, bir menü çubuğu, birkaç kısayol düğmesi ve eklenen tüm dosyaları görüntülemek için bir panelden oluşan modern görünümlü bir kullanıcı arayüzüyle karşı karşıya gelirsiniz. Bunun yanı sıra, hem deneyimli kullanıcılar hem de yeni başlayanlar için erişilebilir.

İçe aktarma sırasında desteklenen formatlardan bazıları MP4, AVI, FLV, MPEG, MKV, SWF, MOV, WMV, 3GP, M4V ve DV, dışa aktarma ise her türlü BlackBerry, HTC, Motorola, Sony için uygun birçok formatta mevcuttur Ericsson, Apple, Samsung ve Nokia cihazları.

Dikkate alınması gereken önemli bir husus, bu yazılım yardımcı programının bir akıllı video en boy oranı kırpma özelliğini entegre etmesidir. Bu, yüklenen öğenin en boy oranı çıktı profili ekranıyla eşleşmezse, ASDSee Video Converter Pro’nun kenarları otomatik olarak kırpacağı anlamına gelir.

Yüklenen videoları ana menüde önizlemek, anlık görüntüler almak ve bunları sabit sürücüye JPG veya BMP dosyaları olarak kaydetmek de mümkündür. DVD’leri sadece kaynak diski ve çıktı dizinini sağlayarak kopyalayabilir, DVD ve ISO görüntüleri yazarken sadece birkaç tıklamayla yapabilirsiniz.

ACDSee Video Converter Pro indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı