Disk Araçları

Abelssoft SSD Fresh Plus indir

Hemen İndir

Abelssoft SSD Fresh Plus 2020 indir, Değerli SSD sürücünüzün sınırlı bir kullanım ömrüne sahip olduğunu biliyor muydunuz bellek hücresi başına yazma erişim sayısı? SSD’nizin ömrünü uzatmak ister misiniz? SSD Fresh, sisteminizin tüm gereksiz yazma etkinliklerini devre dışı bırakmanıza yardımcı olur. Sürücünüz ve üretici hakkında bilgi alın. SSD Fresh, bilgisayara takılı sabit sürücüler için uygun genel bilgileri görüntüler. Örneğin, depolama kapasitesini ve ne kadar yer kapladığını görebilirsiniz.

Modern sabit sürücüler, SMART Kendi Kendini İzleme, Analiz ve Raporlama Teknolojisi adı verilen kendi kendini izlemek için bir sistem kullanır. Diski analiz eder ve veri kaybına neden olmadan önce hataları gösterir. SSD Fresh bu bilgileri okur ve pencerede görüntüler.

Bu uygulama zaten Windows 10 için optimize edilmiştir. Bu sizin için anlamı: Hangi Windows işletim sistemini kurduğunuz umurumda değil, bugün bu uygulamayı satın alabilirsiniz ve hatta Windows 10’a geçtiğinizde bile kullanmaya devam edebilirsiniz sorunsuz uygulama.
Abelssoft SSD Fresh Plus indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı