Güvenlik

KeyDepot 2019 indir

Hemen İndir

Abelssoft KeyDepot 2019 Şifre Saklama Programı indir, temel amacı size tüm erişim anahtarlarınızı bulut üzerinde tek bir şifre korumalı yerde saklayarak güvenilir bir yöntem sağlamak ve başkalarının bunları kullanmasını engellemenizi sağlayan kullanıcı dostu ve sezgisel bir yazılım çözümüdür.
KeyDepot 2019 indir Uygulama, güvenli bir ilk oluşturma yoluyla size yardımcı olmak için bir sihirbaz tarzı arayüzü başvurmak, anlamak ve çalışmak için oldukça basit, bu yüzden en az deneyimli bireyler bile onu çalışırken çok fazla zorluk karşılaşmayacaksınız. Başlangıç ​​ekranı, açılır menüden tercih edilen kasayı seçmenize izin verir, bundan sonra KeyDepot’un ana penceresine erişmek ve girişlerinizi eklemek veya yönetmek için ilgili şifreyi girebilirsiniz.

Başlangıç ​​olarak, işlevlerine göre gruplandırmayı kolaylaştırmak için bir veya daha fazla şifre kategorisi oluşturmanız gerekecektir. Daha sonra, bir ad girip bir kategori seçerek yeni girişler eklemeye başlayabilirsiniz.

Ardından, uzunluğunu ve karmaşıklığını tanımlamanızı sağlayan yerleşik jeneratör sayesinde, hesabın kullanıcı adını ve şifresini yerinde bir tane elde etme imkanına sahip olarak girebilirsiniz. Ayrıca, size herhangi bir şeyi hatırlatmak için ek notların gerekli olduğunu düşünüyorsanız, ilgili bir web sitesi ve yorum da ekleyebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı