Converter

Abelssoft Converter4Video indir

Hemen İndir

Abelssoft Converter4Video Video Dönüştürücü Program indir Converter4Video , favori videolarınızı diğer formatlara dönüştürmenize yardımcı olmak için basit ve anlaşılması kolay bir yazılım çözümüdür, böylece bunları cep telefonları veya tabletler gibi çeşitli diğer medya cihazlarında izleyebilirsiniz.

Özellikle dikkat çekici bir olay olmadan hızlı bir kurulum sürecinden sonra, programı önceden başlatabilir ve önceden açık bir arayüze sahip olsanız bile, kendi kendini açıklayan arayüzü size asgari bir yük getirir.

Sihirbaz stili arayüz, sürükle ve bırak işlevselliği desteğiyle birleştiğinde Converter4Video’yu acemiler için oldukça erişilebilir hale getirirken, çok sayıda çıktı biçimi ve yapılandırılabilir tercihleri ​​daha gelişmiş kişilerin ihtiyaçlarını karşılayabilir.

Yeni başlayanlar için, kaynak filmleri yardımcı programa yüklemeniz gerekir; bu, sisteminize entegre explorer üzerinden göz atarak ve Converter4Video’da açarak veya ana penceresine sürükleyip bırakarak yapılabilir. Toplu işleme desteklenir, böylece aynı anda birkaç dosyayla kolayca çalışabilirsiniz.

Bir sonraki adım, yan panelden hedef uzantıyı veya uyumlu olması gereken donanımı (popüler mobil cihazlar, yani tabletler ve telefonlar) seçerek bir çıkış biçimi seçmenizi gerektirir.

Daha sonra, HD, DVD, TV veya Mobil gibi çeşitli seçeneklerle tercih edilen bir kalite seçebilirsiniz. ‘Gelişmiş Ayarlar’ bölümü, oluşturulan dosyaların gereksinimlerinize uyabilmesi için hassas ses ve video kodeklerini, bit hızını, örnekleme ve kare hızını tanımlamanıza yardımcı olabilir. Son olarak, ‘Dönüştür’e tıklayabilirsiniz ve birkaç dakika içinde filminizin keyfini istediğiniz herhangi bir cihazda çıkarabileceksiniz.
Abelssoft Converter4Video indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı