Güvenlik

AntiLogger 2019 indir

Hemen İndir

Abelssoft AntiLogger 2019.3.0 indir, Arka Planda Çalışan Casus Yazılımları Tespit Edebilen Program, bilgisayarınızdaki tuş kaydedicilerin varlığını anında algılayabilen ve onlardan kalıcı olarak kurtulmanızı sağlayan bir güvenlik aracı olarak işlev gören kullanıcı dostu ve etkili bir yazılım parçasıdır.
AntiLogger 2019 indir
Uygulama çok hızlı ve olaysız bir kurulumla karşılaşır, daha sonra otomatik olarak sistem tepsinize en aza indirilir ve sisteminizi herhangi bir tehdit için tarar. AntiLogger’ın ana penceresi oldukça basit ve basittir, bu da deneyimsiz kişiler için bile erişilebilir olmasını sağlar, temiz arayüzü hiçbir zorluk çekmez. Keylogger’lar, asıl amacı az ya da çok onurlu amaçlar için bilgisayarınızdaki her tuş vuruşunu izlemek ve kaydetmek olan bir tür yazılımdır. Bir antivirüs bunlara karşı savaşabilirken, AntiLogger gibi maksimum koruma için özel bir araç kullanma seçeneğiniz de vardır.

Kurulumdan hemen sonra AntiLogger, şüpheli davranan herhangi bir program olup olmadığını belirlemek için bilgisayarınızı tarar. Algılanan öğelerin bazıları güvenliğiniz için gerçekten bir tehdit oluşturmayabilir (örneğin Windows’tan Dosya Gezgini), bu durumda yok sayabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı