Dosya Sıkıştırma

7-Zip indir

Hemen İndir

7-Zip Dosya Sıkıştırma Programı indir, Bilgisayar uygulamalarının az olduğu bir zaman vardı ve görüntü izleme, dosyaları arşivleme veya videoları dönüştürme gibi gerçekleştirmek istediğiniz her görev için belirli bir araç kullanıldı. Ancak günümüzde pazarın her alan için çok daha fazla alternatifi var ve arşiv söz konusu olduğunda, 7-Zip kesinlikle dikkate değer bir uygulamadır.
7-Zip indir Kurulumu basit bir prosedürdür ve böyle hafif bir paketle uğraşmanız gerektiğinden hepsi sadece birkaç saniye sürer. Arayüz, diğer sıkıştırma araçlarında gördüğümüzle aynıdır, ancak 7-Zip ayrıca güçlü bir dosya yöneticisi içerir, bu nedenle arşivlerde saklanan dosyalara göz atmak gerçekten basittir.

Araç, RAR, ZIP, TAR, GZ, LZH, LZA, ARJ ve ISO dahil olmak üzere çoğu arşiv formatını destekler, ancak kendi uzantısı olan 7z ile birlikte gelir.

7Zip’in dosyaları ne kadar hızlı sıkıştırıp sıkıştırdığını ve Windows bağlam menüsüne otomatik olarak bir grup seçeneği yerleştirmesi, her şeyi çok daha kolay hale getirirken, aynı zamanda arşivleri yönetmek için çok zaman kazandırıyor. Karmaşık bir Windows bağlam menüsüne sahip olmak istemeyenler, istedikleri zaman 7-zip ile ilgili öğeleri kolayca kaldırabilirler.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı