Converter

4Videosoft Video Converter Ultimate indir

Hemen İndir

4Videosoft Video Converter Ultimate Video Dönüştürme Programı indir 4K videolar da dahil olmak üzere ev yapımı DVD ve video dosyalarını MPG, MP4, FLV, VOB, MOD, M4V, MP3, AAC, WAV gibi tüm popüler video ve seslere HD videolarla dönüştürebilen profesyonel nihai video dönüştürme yazılımı olarak. Ayrıca ev yapımı DVD ve 2D videoyu yüksek kalitede 3D videoya dönüştürür.

Profesyonel Dönüştürme İşlevi
Yeni geliştirme özelliği video kalitesini büyük ölçüde artıracaktır. Düşük çözünürlüklü videoyu daha yüksek çözünürlüklü videoya kolayca dönüştürebilirsiniz. Ayrıca, daha fazla zevk için video parlaklığını ve kontrastını optimize edebilirsiniz. Dahası, kir benzeri video gürültüsünü kaldırarak net bir görsel şölenin tadını çıkarabilirsiniz.

Harici ses ve çoklu ses parçalarını destekleyin
Video Converter Ultimate’daki yeni ses parçası işlevi, videonuzu canlandırmak için mevcut videonuza harici ses parçaları eklemenizi sağlar. Videonuzdaki senkronize olmayan ses dosyası için rahatsız hissediyorsanız ve değiştirmek istiyorsanız, bu yeni özellik size büyük bir iyilik yapabilir. Taleplerinizi tam olarak karşılamak için harici ses parçası ve çoklu ses parçası ekleyebilirsiniz. Ayrıca orijinal sesi çıkarmanıza da izin verilir. MP3, WAV, AAC, AIFF, WMA, vb. Biçiminde ses parçasını destekler. Harika bir video yapmak için daha fazla ses parçası ekleyebilirsiniz.

Videoya / DVD’ye harici altyazı ekleme
Video Converter Ultimate, videonuza veya DVD’nize harici altyazılar eklemenizi sağlayan başka bir yeni özellik ile tasarlanmıştır. Uygun altyazıları arayabilir ve daha sonra bunları videolara yüklemek için bu altyazı ekleme aracını kullanabilirsiniz. Desteklenen altyazı biçimleri * .srt, * .ssa ve * .ass şeklindedir. Bu yazılımla, senkronize edilmiş altyazılarla en sevdiğiniz filmlerin keyfini daha iyi çıkarabilirsiniz.
4Videosoft Video Converter Ultimate indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı