Converter

4Videosoft HD Converter indir

Hemen İndir

4Videosoft HD Converter Dönüştürü indir, Bu en iyi HD Video Dönüştürücü sayesinde, taşınabilir cihazlarınızda HD videoları ve 4K UHD videoları izleyebilirsiniz. Genel videoları, HD TS, HD MTS, HD M2TS, HD MPEG video ve 4K videoları HD videolara dönüştürmek için tam ve doğru bir yol sağlar. Bu HD Video Converter, MP4, TS, MKV, AVI, FLV ve WebM gibi 4K videolar arasında dönüştürme yeteneği ekler.

HD Converter, müzik dinlemek için 4K video, HD video ve genel video ve tüm popüler sesleri AAC, AC3, MP3, M4A, MP2 seslere dönüştürmenize yardımcı olur. Çoklu düzenleme işlevleri, video efektini ayarlama, videoları bir araya getirme, videodan klip kırpma, video kırpma, filigran video ve daha fazlası gibi optimize edilmiş videoları almak için video kalitesini ayarlamanıza olanak tanır.

4K Dönüştürme Desteği
HD Converter, 4K dönüşümü destekleyen en son sürüme güncellendi. SD, HD videoları 4K’ya dönüştürmek, 4K’yı 1080p, 720p HD ve SD videolarına dönüştürmek veya 4K videoyu diğer video formatlarına dönüştürmek için kullanabilirsiniz. HEVC / H.265, MPEG, XviD, VP8 ve VP9 dahil olmak üzere tüm popüler 4K kodlama teknolojisini destekler.

Mükemmel HD video alın
HD Video Converter, HD MTS, HD M2TS, HD MPEG, HD WMV dönüştürmek ve orijinal HD video veya genel videodan HD videolar almak gibi HD videoları dönüştürmek için kolay ve verimli bir yol sağlar.

HD Video Converter kullanarak, HD videolardan SD videolar alabilir ve bunları oynatıcılarınızda verimli bir şekilde oynatabilirsiniz.

RM, RMVB, WMV, ASF, MKV, AVI, 3GP, 3G2, FLV, MOV, MPV, VOB ve benzeri genel videolar arasında dönüştürebilirsiniz.

SD videolardan ve HD videolardan müzik almak ve müziği AAC, AC3, AIFF, AMR, MP3, M4A, MP2, OGG, WAV, WMA ses formatları olarak kaydetmek ve sesi sese dönüştürmek kolaydır.

4Videosoft HD Converter indir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu