Converter

4Videosoft Blu-ray Ripper indir

Hemen İndir

4Videosoft Blu-ray Ripper Dönüştürücü Program indir, Blu-ray’i herhangi bir video ve ses formatına dönüştürün. Şiddetle tavsiye edilen Blu-ray kopyalama yazılımı olarak Blu-ray Ripper, Blu-ray diskini tüm popüler video ve ses formatlarına profesyonel olarak kopyalamanıza yardımcı olabilir.

Dahası, Blu-ray Ripper, video efektini değiştirerek, video uzunluğunu kırparak, video çerçevesini kırparak, video filigranı ekleyerek çıkış videosunu optimize etmenize yardımcı olan güçlü düzenleme işlevlerine sahiptir.

Çok Yönlü Video Düzenleme İşlevleri
Blu-ray Ripper, kişiselleştirilmiş video efekti elde etmek için video Parlaklığı, Kontrast, Doygunluğu ayarlamanıza olanak tanır. Çıktı videonuz için metin veya resim filigranı da ekleyebilirsiniz.

Kaynak videodan en sevdiğiniz video uzunluğunu almanız için tam başlangıç ​​ve bitiş zamanını ayarlayın.

Sürekli video elde etmek için Blu-ray Ripper, birkaç Blu-ray film bölümünü tek bir dosyada birleştirmenize yardımcı olabilir.

Blu-ray Ripper ile istenmeyen siyah kenarları kesip video en boy oranını ayarlayarak video oynatma ekranını değiştirebilirsiniz.

Blu-ray Dönüştür
Blu-ray Ripper, Blu-ray diski MP4, MPG, ASF, MKV, FLV, 3GP, MP3, AAC, AC3, MKA, M4A gibi herhangi bir video ve ses formatına kopyalayabilir.

Bu Blu-ray Ripper, Blu-ray’i iPad mini 2/3, iPad Air, iPhone, iPod, Apple TV, PSP, Creative Zen, Zune ve benzeri çeşitli dijital oynatıcılara kopyalamanıza yardımcı olur.

4Videosoft Blu-ray Ripper indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı