Converter

4Media DVD Ripper Ultimate indir

Hemen İndir

4Media DVD Ripper Ultimate Dönüştürücü indir, Kullanıcılara DVD filmlerini kopyalayıp herhangi bir video / ses formatına dönüştürme ve videoları birleştirme / kırpma / klip / bölme / düzenleme olanağı sunan bir uygulama

Ev DVD filmleri dönüştürmek ve neredeyse tüm popüler video ve ses formatlarına dönüştürmek için nihai çözüm. 4Media DVD Video ile ev DVD’lerini AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, H.264 / AVC, H.265 / HEVC, RM, MOV, M4V, XviD, 3GP, MP3, WMA’ya dönüştürebilirsiniz , Olağanüstü hızlı dönüştürme hızı ve mükemmel kalitede WAV, RA, M4A, AAC, AC3 veya OGG formatında videolar. 4Media DVD to Video, NVIDIA CUDA ve AMD APP teknolojisini tanıttı ve Home DVD’yi 5 kat daha hızlı dönüştürüyor .

Bu profesyonel Ev DVD film dönüştürücü , en son iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPad mini 4, iPad Pro, PSP, PS3, Zune, Apple TV, PMP’ler, Cep telefonları, MP4 çalarlar dahil olmak üzere neredeyse tüm multimedya oynatıcılarda sorunsuz oynatmak için DVD’leri dönüştürmenizi sağlar , Windows Mobile ve diğerleri. Ev DVD filmlerinden birden fazla cihaza en uygun çözümü sağlamak için optimize edilmiş dönüşüm parametreleri.

4Media DVD Ripper Ultimate indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı