Overclock

3DMark Vantage Professional indir

Hemen İndir

3DMark Vantage Professional Overclock Programı indir Modern video oyunları, tüm ayrıntıları kusursuz bir şekilde oluşturmak için sağlam bir yapılandırma gerektirir. Bir kıyaslama uygulaması olan 3DMark Vantage gibi özel araçları kullanarak , hevesli oyuncular sistem performansını test edebilir ve bilgisayarlarının gerekli gereksinimleri karşılayıp karşılamadığını kontrol edebilir.

Uygulamayı ilk başlattığınızda, 3DMark Vantage, donanım ve yazılım performansını analiz etmek için bilgisayarınızda otomatik bir tarama gerçekleştirir – bu işlem birkaç dakika sürebilir.

Kullanıcı arayüzü modern ve çok çekici ancak maalesef GUI’yi en üst düzeye çıkaramazsınız. Ana pencerede iki grafik testi ve iki CPU testi yapabilirsiniz – bunların yüklenmesi genellikle çok uzun zaman alır.

Seçenekler bölümünde test ayarlarını (örn. Çözünürlük, doku ve gölge gölgelendirici kalitesi, işlem sonrası), grafik testini, CPU testlerini ve özellik testlerini (örn. Doku dolgusu, renk dolgusu, GPU parçacıkları) görüntüleyebilirsiniz. Ama bükülme şu ki hiçbir şey yapılandıramıyorsunuz.

Sistem Bilgisi, bilgisayarınızın donanım ve yazılım yapılandırması hakkında ayrıntılı bir rapor içerir ve bir web tarayıcısında size açıklanır. Dolayısıyla, bu rapora İnternet bağlantısı olmadan erişemezsiniz.

Ayrıca, genişletilmiş özellikler için 3DMark Vantage Basic Edition’ı Advanced Edition veya Professional Edition sürümüne yükseltebilirsiniz. Ayrıca iyi geliştirilmiş bir çevrimiçi yardım dosyası da mevcuttur. Bir kıyaslama çalışmadığı zaman CPU ve bellek en az kullanılır, ancak aksi takdirde çok talep edilir.
3DMark Vantage Professional indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı