Overclock

3DMark indir

Hemen İndir

3DMark Video, ve CPU İşelmci Benchmark Test Programı indir Piyasada bulunan yüksek miktarda video oyunu ve oyunun sınırlarını zorlamak isteyen birçok farklı donanım nedeniyle, İnternet üzerinden çok sayıda kıyaslama aracı bulunabilir, böylece meraklılar makinelerinin tam olarak neler yapabileceğini bilebilirler. Birincisi, bu tür en popüler araç değilse, üst düzey, korkunç oyun yapılandırmalarına adanmış güncellenmiş bir sürümü olan 3DMark .

Uygulama her açıdan cilalanmıştır. Yükleyiciyi çalıştırdığınız andan, nihai sonuç iletilene kadar, tüm öğeler göz şekerinden daha az değildir. Yüksek kaliteli grafikler, mevcut sekmeler arasında geçiş yaparken kayan animasyonlarla her menüyü geliştirir.

Kurulum işleminden geçtikten sonra, bilgisayarınızı strese sokan tüm test senaryolarını çalıştırmayı seçebilirsiniz. Gerçek bir görsel deneyime hazır olun, her biri yaklaşık 5 dakika süren bir sunum demosu içeren tüm testler, daha sonra FPS, mevcut çerçeve ve geçen süreyi gösteren aynı görsel olarak çekici şekilde yapılır.

Bilgisayarınıza giderek en düşük ayrıntı düzeyinden en sofistike fizik ve görsele kadar baskı uygulayan çene bırakan grafiklerin önünde yaklaşık 20 dakika geçirdikten sonra sonuçlar görüntülenebilir, analiz edilebilir ve nefes kesici bir miktarla karşılaştırılabilir makinelerinin ne kadar iyi performans gösterdiğini merak ediyordu.

3DMark indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı