Converter

1Click DVD Converter indir

Hemen İndir

1Click DVD Converter Dönüştürücü indir DVD filmleri kolayca kopyalamanıza ve iPod, iPhone, Zune ve PSP (MP4) gibi belirli cihazlara hazırlamanıza yardımcı olmak için tasarlanmış bir uygulamadır. Daha az deneyimli kişiler tarafından bile kolayca ele alınabilir.

Aracın arayüzü, CD’ye benzeyen küçük bir pencereye dayanır. 1CLICK DVD Converter, DVD sürücülerini otomatik olarak algılar ve listeden ilk filmi yükler. Ancak “Seçenekler” alanında farklı bir tane seçebilirsiniz.

Böylece, DVD klibi, ileri geri gitmek için kaydırıcıyı kullanabileceğiniz küçük bir pencerede önizleyebilirsiniz. Çıktı dizini ve dosya adı belirlendikten sonra, varsayılan yordamlarla dönüştürme yordamına devam edebilirsiniz. Deneyimli kullanıcılar video kalitesini, çözünürlüğü ve yakınlaştırma seviyesini değiştirebilir.

DVD video kopyalama aracı, bir görevi makul bir sürede bitirmek için orta miktarda sistem belleği ve CPU kullanır. Çok duyarlı, bir yardım dosyası ile birlikte geliyor ve iyi bir görüntü ve ses kalitesine sahip videolar sunmayı başarıyor. Testlerimiz boyunca herhangi bir sorunla karşılaşmadık; 1CLICK DVD Converter donmadı, çökmedi veya hata iletişim kutuları görüntülenmedi.

1Click DVD Converter indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı