Güvenlik

1AVMonitor indir

Hemen İndir

1AVMonitor v1.9.0.50 indir, Masaüstünü kaydetmek bazen bir program tarafından görüntülenen belirli bir bilgiyi saklamak veya çözmek için yazara bir program hatası kaydetmek ve göndermek için gereklidir. Ancak bu işlem için sadece Windows işletim sistemini kullanmak kesinlikle en iyi seçim değildir. Bunun nedeni, masaüstünü kaydetmek için kullanıcının önce yakalanan görüntüyü panoya kopyalaması, sonra MS Paint’e yapıştırması ve bir görüntü dosyası olarak kaydetmesi gerektiğidir. Bunun yanı sıra, yalnızca Windows işletim sistemi kullanılarak ekranı sesle kaydetmek ve video dosyası olarak kaydetmek mümkün değildir.
1AVMonitor indir
Bu nedenle bunun için özel bir uygulama kullanılmalıdır. Masaüstünü kaydedebilen ve yakalayabilen bir program 1AVMonitor’tur. Bu basit Windows programının kurulumu çok kolaydır ve grafik arayüzü sayesinde herkes tarafından kullanılabilir. Uygulamayı başlatırken, masaüstünü gerçek zamanlı olarak gösteren bir önizleme penceresi içeren bir grafik arayüz görüntülenecektir.

Kullanıcı, masaüstünün anlık görüntüsünü alıp bir görüntü dosyası olarak kaydederek veya masaüstünü sesle veya sessiz olarak kaydederek ve program tarafından desteklenen birçok video biçiminden birinde kaydederek masaüstünü yakalamak için çeşitli olasılıklara sahiptir. Masaüstünü çeşitli şekillerde yakalamayı kolaylaştırmak için, kullanıcıya ekranı sezgisel bir şekilde yakalama sürecinde rehberlik eden adım adım bir sihirbaz dahildir. Bunun yanı sıra program, kullanıcıdan gizlenebileceğinden izleme ve casusluk amacıyla da kullanılabilir.

Yakalanan görüntüler veya video dosyaları, entegre FTP istemcisi kullanılarak herhangi bir web sitesine kolayca yüklenebilir. Bu istemcinin yalnızca sunucunun adresini, kullanıcı adını ve şifresini girmesi gerekir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı