Arcade

18 Wheeler: American Pro Trucker Full indir – PC Oyunu

Hemen İndir

18 Wheeler: American Pro Trucker Full indir - PC Oyunu

18 Wheeler: American Pro Trucker Full indir – PC Oyunu Amerikan Hayaliniz Kendi Büyük Teçhizatınızın Direksiyonundan Başlıyor!
Kuzey Amerika’nın açık yolları sizi bekliyor! Artık Adam için çalışmıyorsun! Kendi kamyonculuk işinizin sahibisiniz ve kararları siz veriyorsunuz. Yollara hükmetmek ve rekabeti aşmak için imparatorluğunuzu birer birer inşa edin. Baskıyı kaldırabilir misin? Amerikan Rüyanız, kendi büyük teçhizatınızın direksiyonunun arkasında başlar.
Teklif – En iyi olan kazansın. Bir iş için şirketin teklifini alıyor musunuz yoksa devam edip değerli zamanınızı mı kaybediyorsunuz? Unutmayın – Kâr Kraldır!
Mesafeli – Başlangıç büyük paralar getirmek için kargo dahil hayvancılık, kimyasallar ve mobil evler çapraz ülkenin 45+ türlerini taşınması direksiyonuna.
Sap – Bu canavarlar kendi kendilerine sürmez! Yükleme rampalarına geri dönün, yakıtınızı yönetin ve kamyonlarınızı en iyi durumda tutun.
Hakim olun – Rakiplerinizden daha iyi ve daha hızlı hareket edin. 48 eyalette, Kanada’da ve şimdi de Meksika’da uzun mesafe giderken itibarınızı kıyıdan kıyıya inşa edin!
Büyüme – İşinizi kurun ve filonuza donanımlar ekleyin. 37 devasa makine ve treylere sahip olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı